Montážny pracovník - vodoinštalatér

RAMAL SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohovoru
Od 9 EUR/hod.bezplatné ubytovanie a doprava do práce na turnusy, motivujúce odmeny a bonusy, sociálny program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pokládka kanalizácií a vodovodov pri budovaní inžinierských sietí
- inštalatérske práce pri výstavbe priemyselných objektov a bytových domov

- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- individuálny prístup ku každému zamestnancovi
- firemné akcie, teambuildingy

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia alebo nás kontaktujte.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Všetkým uchádzačom vopred srdečne ďakujeme za prejavený záujem.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou RAMAL SK, s.r.o. v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

inštalatérske a montážne práce

Počet rokov praxe

2

lojálnosť, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu pri práci vo forme turnusov

Spoločnosť RAMAL SK s.r.o. poskytuje od roku 2014 komplexné služby v oblasti realizácií vonkajších sieti infraštruktúry a vnútorných rozvodov zdravotechniky (ZTI).
• Vonkajšie inžinierske siete - potrubné rozvody:
- zaolejovanej dažďovej kanalizácie a ORL (Vsakovacie zariadenia a vsakovacie studne)
- nezaolejovanej dažďovej kanalizácie
- splaškovej kanalizácie
- pitnej vody a prípojok pitnej vody
- požiarnej vody
• Vnútorné ležaté rozvody a rozvody zdravotechniky (Podtlakové odvodnenie dažďovej vody).
ID: 4181525  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.