Práca Nemecko-TPP-montáž drevodomov

Ralf Brandt Bau GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď - bude upresnený osloveným záujemcom
Mzdové podmienky (brutto)
15,05 EUR/hod (v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného, manuálne zručného pracovníka s praxou v stavebníctve na montáže drevodomov, ktorý chce dlhodobo a celoročne pracovať v Nemecku na pracovnú zmluvu.
Práca pozostáva z montáže prefabrikovaných dielov domu , inštalácia sadrokartónu, pokládky strešnej konštrukcie, krytiny a odkvapového systému, atď viď odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=WLrQI3W3UW4&feature=youtu.be
Ovládanie nemeckého jazyka je podmienkou-hľadáme pracovníka, ktorý je skúsený, vie čítať výkresy a časom (cca po 3-6 mesiacoch) bude vedúcim pracovnej skupiny ( vyšší plat 17,50EUR/hod+mesač.bonus)

- plat cca 2700,-€/mesiac v čistom (pri odprac.180hod)
- práca na pracovnú zmuvu, celoročná, dlhodobá
- turnusová práca: pracovný plán je flexibilný, 6-7 týždňov práca, 1-2 týždne
možnosť cestovať domov na SK - po vzájomnom odsúhlasení medzi firmou a
pracovníkmi
- ubytovanie zabezpečené a hradené, stravovanie individuálne
- firemné auto a pracovné náradie zabezpečené - pohonné hmoty firemného auta pri cestovaní z ubytovania na miesto stavby-späť a pri presúvaní na ďalšiu stavbu hradené (cesta z SK do DE a späť na vlastné náklady)

Svoj životopis (môže byť v slovenskom jazyku) nám pošlite na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky na danú pracovnú pozíciu a dohodneme si s nimi ďalší postup . Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s montážou drevodomov
- skúsenosti s montážou strechy a krytiny, sadrokartónu
- nemecký jazyk je podmienkou
-chuť pracovať , naučiť sa niečo nové príp. zlepšovať svoje pracovné zručnosti a skúsenosti

Ralf Brandt Bau GmbH spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle, máme dlhoročné skúsenosti s realizovaním stavieb drevodomov , dokončovacími interiérovými prácami a naši pracovníci odvádzajú kvalitnú prácu nielen v Nemecku, ale aj v ďalších krajinách.
ID: 3605322  Dátum zverejnenia: 16.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15,05 EUR/hod (v čistom)