Učiteľ / ka v materskej škole

Raketka, o.z

Miesto práce
Fraňa Mojtu 32, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľa / -ľku do súkromnej bilingválnej materskej školy so vzdelaním v odbore; empatickú a kreatívnu osobnosť schopnú pracovať v tíme. Znalosť anglického jazyka je vítaná.

Na druhú prac.pozíciu hľadáme vychovávateľku na dohodu k najmenším detičkám. /náplň práce:  činnosti zabezpečujúce životosprávu /osobná hygiena, stravovanie, odpočinok/, udržiavanie pozornosti detí počas predprimárneho vzdelávania a iných činnostiach súvisiacich s plnením školského vzdelávacieho programu.

Ponúkame zaujímavú prácu v súkromnej materskej škole v mladom a motivovanom kolektíve, pričom pracovná doba je 37,5 hod/týždeň.
Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie sú u nás samozrejmosťou.

Súkromná materská škola Espa-Academy Nitra hľadá do svojho tímu učiteľa / učiteľku materskej školy. Záujemcovia o pracovnú pozíciu / len s praxou min.2 r. v MŠ a vzdelaním v odbore/, posielajte nám Váš životopis spoločne s motivačným listom na emailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme uchádzačov len s praxou a vzdelaním v odbore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny vzťah k deťom, kreativita, vysoké nasadenie.

História Raketky sa píše už od roku 1995, kedy na Slovensku vznikla 1.súkromná materská škola, v tom čase s názvom „Twistík“. V roku 2004 sa škôlka presťahovala do priestorov Národného tenisového centra a na základe upriamenia pozornosti na športové aktivity sa názov premenoval na „Raketka“. Od leta 2017 škôlka na základe celkovej revitalizácie a dosiahnutia vysokej kvality a úrovne vo vzdelávaní vytvorila koncept English and Sport Pre-school Academy.
U nás Vás čaká príjemná firemná kultúra, medzinárodné prostredie, ako aj moderné pracovné priestory a vybavenie. Hlavným zameraním predškolského zariadenia www.espa-academy.sk, je Anglický jazyk a šport ( tenis ). Predškolské zariadenie sa nachádza v Národnom tenisovom centre.
ID: 4549163  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac