Controller (Junior)

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená ulica 35, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 500 EUR/mesiackonečná úroveň mzdy závisí od skúseností kandidáta + mesačné prémie do výšky 15% + 13., 14. mzda + ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme kolegu, ktorého bavia analytické úlohy a zároveň chce byť aj platným členom pri realizácii daných projektov.

Na začiatok by ťa čakalo:​

  • Sledovanie a vyhodnocovanie dát získaných pri rôznych analýzach
  • Fungovať ako podpora pri implementácii a realizácii projektov
  • Realizovať dielčie úlohy na pridelených projektoch
  • Spolupracovať so zamestnancami zodpovednými za vedenie a realizáciu projektov
  • Monitorovať zavedené projekty a reportovať ich priebeh
  • Participácia pri mesačnom reportingu a štatistických výkazoch

Pozícia je vhodná pre absolventa alebo študenta VŠ.

​- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
​- mesačné prémie do 15%
​- 13. a 14. mzda podľa platnej Kolektívnej zmluvy
​- pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ
​- jazykové a odborné vzdelávanie
​- ubytovanie
​- stravné lístky nad rámec zákona
​- príspevok na nákup v podnikovej predajni
​- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - 3.pilier
​- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
​- Multisport karta
​- bezplatné konzultácie psychologickej poradne
​- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
​- odmena za darcovstvo krvi
​- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
​+ ďalšie benefity podľa platnej KZ​

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa rozhodnú reagovať zaslaním svojho CV. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ovládanie AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni
  • MS Excel - pokročilé ovládanie hlavne analytických funkcií
  • SAP - výhoda

Potrebuješ:

  • byť štrukturovaný detailista
  • analyticky myslieť
  • zanietene riešiť úlohy a projekty

Máš možnosť:

  • rozvíjať sa vo svojich zručnostiach a nadobúdať nové
  • vzdelávať sa odborne aj jazykovo
  • pracovať na medzinárodných projektoch

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4803985  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac