IT Administrator Junior

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená ulica 35, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 500 EUR/mesiackonečná úroveň mzdy závisí od skúseností kandidáta + mesačné prémie do výšky 15% + 13., 14. mzda + ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalšieho člena do tímu, ktorý sa bude starať o firemné IT blaho pri spravovaní systémov, ale aj servisnú podporu.

Ide hlavne o:
- LAN sieť vrátane prepojovacích panelov
- komunikačné prvky, routre, switche
- antivírusové riešenie
- zálohovací systém
- ERP systém SAP
- komunikačný server (firewall, Symantec, Internet)
- EDI server
- IT v Meggle CZ a HU
- firemná doména, AD, DHCP, DNS, DFS
- starostlivosť o HW a SW užívateľov a periférnych zariadení
- administrácia a prevádzka špecifických systémov pre oddelenia (finančné, skladové, HR, obchodné,...)
- telekomunikačné služby - spolupráca s dodávateľmi
- riešenie operatívnych úloh oddelenia
- snaha o rozvoj oddelenia

Pozícia JUNIOR je vhodná pre absolventa SŠ/ VŠ, prípadne študenta 2.stupňa VŠ, ktorý má záujem a prehľad v IT, chce sa rozvíjať a participovať na projektoch.

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- mesačné prémie do 15%
- 13. a 14. mzda podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ
- jazykové a odborné vzdelávanie
- ubytovanie
- stravné lístky nad rámec zákona
- príspevok na nákup v podnikovej predajni
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - 3.pilier
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- Multisport karta
- bezplatné konzultácie psychologickej poradne
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa rozhodnú reagovať zaslaním svojho CV. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické a technologické znalosti podľa uvedených úloh
- znalosť AJ - B1
- po zaškolení, ochota pracovať na "pohotovosť"

- proaktívny a zodpovedný prístup
- spoľahlivosť
- schopnosť samostatnosti, ale aj kolektívnej spolupráce
- výborné komunikačné zručnosti
- záujem o sebarozvoj a vzdelávanie

- prax s uvedenými úlohami je vítaná

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4794532  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac