HR Generalist

RAJO s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Jún 2023
Od 1 750 EUR/mesiac(základná mzda + prémie), 13. a 14. mzda + ďalšie benefity Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš chuť načerpať nové skúsenosti a si dynamická, zodpovedná, proaktívna, komunikatívna osobnosť, ktorá rada pracuje v Exceli, tak ťa radi privítame v našom perfektnom mladom tíme. Ak si zďaleka, tak to nám nevadí, lebo máme pre teba bezplatné ubytovanie. Od teba budeme požadovať :
- tvorbu kompletnej personálnej a administratívnej agendy počas celého pracovného cyklu zamestnancov (pracovné zmluvy, dohody, výstupy, nástupy)
- údržbu osobných zložiek zamestnancov a archiváciu
- komunikáciu s inštitúciami (zdravotné poisťovne, Sociálna poisťovňa, daňové úrady, úrady práce a iné.)
- vytváranie a kontrolu podkladov pre spracovanie miezd
- tvorbu prehľadov, analýz a reportov
- poskytovanie poradenstva pre zamestnancov v personálnej oblasti
- spoluprácu pri rôznych HR projektoch (firemné eventy, teambuildingy, pracovné veľtrhy, zavádzanie nových systémov...)
- participovanie v ostatných oblastiach riadenia ľudských zdrojov (nábor, vzdelávanie, sociálna starostlivosť o zamestnancov., organizačný manažment, monitorovanie spokojnosti zamestnancov.......)

Pozícia je zástup počas MD

Za tvoje silné stránky ti ponúkame :
- prácu v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti
- kopec zábavy, učenia sa a pohody na pracovisku
- občerstvenie na pracovisku
- pravidelný finančný príspevok na nákup výrobkov spoločnosti
- občasnú prácu z domova
- motivačnú mzdu
- mesačné prémie do výšky 15%
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy
- stravné lístky nad rámec zákona
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Neozaobídeš sa bez:
- skvelých organizačných a komunikačných schopností
- znalostí Excelu

Zíde sa Ti:
- odolnosť voči stresu, flexibilita
- samostatnosť a zodpovednosť
- skúsenosti s prípravou eventov a teambuildingov

Zapadneš ak:
- si dynamická a proaktívna osobnosť
- vieš pracovať v tíme, ale aj samostatne
- nebojíš sa nových výziev a máš chuť sa neustále učiť a rozvíjať

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4574640  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac