Laborant/ka

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Od 900 EUR/mesiac+ mesačné prémie do výšky 20%, 13. + 14. mzda, ubytovanie + iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly kvality produktov
- hodnotenie výrobkov - vlastnosti, kvalita, obal, označenie, atď.
- kontrola skladových a výrobných priestorov - teplota, hygiena
- vykonávanie a evidencia fázových kontrol a rozborov v príslušných laboratórnych denníkoch
- dodržiavanie všetkých bezpečnostných a hygienických predpisov
- práca na 8-hod. zmeny (bez nočných zmien) + víkend (podľa harmonogramu)

Pozícia je zástup za MD

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- mesačné prémie do 20%
- ubytovanie
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ
- stravné lístky nad rámec zákona
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárske, chemické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

potravinárstvo, chémia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čestnosť a pracovitosť
- komunikatívny a tímový hráč
- odborné znalosti
- flexibilita
- snaha učiť a rozvíjať sa
- proaktívny prístup k práci
- ochota pracovať na zmeny

RAJO s.r.o. - člen skupiny Meggle AG, patrí k najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4435629  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac