Obchodný zástupca

RAJO s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.11.2022
Od 875 EUR/mesiac+ mesačné osobné ohodnotenie (do 300€) + mesačné prémie do 30%, 13.+14.mzda, ročná valorizácia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si fanúšikom RAJO produktov a vieš tieto pocity predať aj ďalším, si ako stvorený pre náš obchodný tím.
Hľadáme kolegu, ktorý je aktívny, komunikatívny a nevadí mu cestovanie.

Tvojou úlohou bude:
- Komunikovať so zákazníkom, zabezpečovať plnenie akcií na pultoch
- Prezentovať a informovať produkty, novinky a organizovať ochutnávky
- Spracovať požiadavky a objednávky klientov
- Monitorovať trh, trendy a konkurenciu
- Plánovanie a realizácia stanovených úloh a cieľov predaja
- Vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
- Sledovanie pohľadávok
- Aktívne zlepšovanie procesov a modernizovanie predaja

Pozícia je zástup materskej/ rodičovskej dovolenky

- stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu vo svojom segmente
- mesačné prémie do výšky 30%
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ
- stravné lístky nad rámec zákona
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
- anonymné poradenstvo v oblasti finančnej, právnej a psychologickej
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predajca, obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

- znalosť FMCG segmentu výhodou
- obchodné zručnosti
- flexibilita a ochota cestovať
- komunikácia
- prezentácia seba a spoločnosti
- zodpovednosť a samostatnosť
- vodičský preukaz - podmienka

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4400866  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 875 EUR/mesiac