HR Trainee

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiac(konečná výška závisí od skúseností) + mesačné prémie do výšky 15%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si čerstvý absolvent a hľadáš uplatnenie v oblasti personalistiky a mzdového účtovníctva?
Staň sa členom nášho tímu a nadobudni prax akú potrebuješ!

U nás sa naučíš:
- viesť a evidovať kompletnú personálnu administratívu
- spracovať mzdy
- tvoriť reporty, štatistiky a prehľady z rôznych oblastí HR
- komunikovať so zamestnancami, kolegami a externými spoločnosťami
- spolupracovať na výberovom procese a vzdelávaní zamestnancov
- organizovať a spolupracovať na rôznych HR projektoch širokého zamerania (pracovné veľtrhy, firemné eventy,...)

Pozícia je na dobu určitú počas zastupovania MD.

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- mesačné prémie do výšky 15%
- ubytovanie
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ
- stravné lístky nad rámec zákona
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebné znalosti:
- Zákonník práce
- Excel
Zíde sa Ti:
- odolnosť voči stresu, flexibilita
- samostatnosť a zodpovednosť
- komunikačné zručnosti
Uvítame osobnosť, ktorá je:
- dynamická so záujmom o nové výzvy a rozvoj
- tímová
- proaktívna

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4363235  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac