Bavia ťa inovácie a potravinárstvo? Hľadáme nadšeného kolegu so skúsenosťami do vývojového tímu

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda od 1500€ (v závislosti od praxe) + mesačné prémie do výšky 18%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme inovatívneho kolegu do tímu, ktorý sa bude podieľať na vývoji najlepších mliečnych produktov.

Úlohy špecialistu vývoja spočívajú najmä v:
- riadení procesu vývoja nových výrobkov v rámci schválených projektov,
- kontrole dodržiavania technologických postupov,
- overovaní možností implementácie špecifických zákazníckych požiadaviek do výroby,
- spolupráci pri zavádzaní nových technológií,
- zabezpečovaní a vypracovaní technologických postupov výroby a materiálových THN
- spolupráci s oddelením marketingu pri inováciách a vývoji nových výrobkov
- analýze benchmarkingu
- spolupráci s inými oddeleniami na optimalizácii jednotlivých krokov v rámci procesu (náklady, výroba, technológie, kvalita,...)
- HACCP - spracovane plánov na nové výrobky a aktualizácia systému,
- príprave špecifikácií a ďalších podkladových materiálov k novým výrobkom

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- mesačné prémie do 18%
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- jazykové a odborné vzdelávanie
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- ubytovanie
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa rozhodnú reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

Pozícia si vyžaduje inovatívneho človeka s odbornými znalosťami a skúsenosťami. Riadenie projektov a procesov je každodenná súčasť práce, a preto je nevyhnutné byť aktívnym lídrom s komunikačnými zručnosťami.

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4149532  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac