Strojník/ čka - s možnou priemernou mzdou až 1650€ + 13. a 14. mzda

RAJO a.s.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 735 EUR/mesiaczákladná nástupná mzda od 735€ + mesačné prémie do výšky 29% + príplatky = priemerná mzda 1650€ + 13. a 14. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnajte sa v spoločnosti, ktorá nepodlieha neustálym krízam, ale stojí na pevných základoch. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa budú podieľať na výrobe najobľúbenejších mliečnych produktov.
Ako strojníka Ťa čaká:
- čistenie, sterilizácia a sanitácia strojných zariadení a ich obsluha pri plnení produktov
- zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
- dodržiavanie a vedenie potrebných záznamov
- nepretržitá kontrola produktov počas výrobného procesu
- komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov, dodržiavanie pracovných postupov a zásad BOZP

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- mesačné prémie do 29%
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- ubytovanie
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú reagovať na hľadanú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.7.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, strojárstvo, elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny (12 hod. - denná, nočná)
- práca je vhodná aj pre absolventa
- zodpovednosť a samostatnosť
- technické myslenie
- schopnosť organizácie práce
- prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG - výhodou
- znalosť práce so strojnými zariadeniami a ich nastavovaním - výhodou

RAJO a. s - člen skupiny Meggle AG, je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné aj inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku "rajo".

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAJO a.s.
Studená 35
823 55 Bratislava
ID: 4080773  Dátum zverejnenia: 26.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 735 EUR/mesiac