Strojník/ čka - s možnou priemernou mzdou až 1650€ + 13. a 14. mzda

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 735 EUR/mesiaczákladná nástupná mzda od 735€ + mesačné prémie do výšky 29% + príplatky = priemerná mzda 1650€ + 13. a 14. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnajte sa v spoločnosti, ktorá nepodlieha neustálym krízam, ale stojí na pevných základoch. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa budú podieľať na výrobe najobľúbenejších mliečnych produktov.
Ako strojníka Ťa čaká:
- čistenie, sterilizácia a sanitácia strojných zariadení a ich obsluha pri plnení produktov
- zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
- dodržiavanie a vedenie potrebných záznamov
- nepretržitá kontrola produktov počas výrobného procesu
- komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov, dodržiavanie pracovných postupov a zásad BOZP

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- mesačné prémie do 29%
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- ubytovanie
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú reagovať na hľadanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, strojárstvo, elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny (12 hod. - denná, nočná)
- práca je vhodná aj pre absolventa
- zodpovednosť a samostatnosť
- technické myslenie
- schopnosť organizácie práce
- prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG - výhodou
- znalosť práce so strojnými zariadeniami a ich nastavovaním - výhodou

RAJO s.r.o. - člen skupiny Meggle AG, patrí k najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4080773  Dátum zverejnenia: 26.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 735 EUR/mesiac