Referent dopravy

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
1.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ + mesačné prémie do max. výšky 15%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý bude mať na starosti kompletný firemný vozový park, skladovú techniku, ale poradí si aj s inými úlohami technického zamerania:

- komunikácia so zamestnancami Rajo a externými pracovníkmi (autoservisy, leasingové/ poisťovacie spoločnosti a pod.)
- zabezpečenie zaplatenia cestnej dane, PZP, diaľničných známok a pod.
- riešenie poistných udalostí
- nákup, opravy, náhradné diely a ostatná starostlivosť o osobné vozidlá a technické zariadenia (VZV, NZV, paletové vozíky), a s tým súvisiaca evidencia a kontrola faktúr
- zabezpečenie vykonávania všetkých príslušných technických prehliadok
- mesačné vyúčtovania a vyhodnotenia týkajúce sa pohonných hmôt, nákupu, opráv a náhradných dielov na OV, VZV, NZV a na paletové vozíky
- zaistenie zvozu mlieka cisternami a k tomu náležitá kontrola prepravcu, faktúr a váhových lístkov
- zabezpečenie zimnej údržby areálu
- optimalizácia daných procesov a dodržiavanie štandardov kvality
- denná komunikácia a riešenie úloh podľa pokynov nadriadeného

- pracovný pomer na dobu neurčitú
- jazykové vzdelávanie a osobný rozvoj
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- náborový príspevok
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- príspevok za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- zákonné príplatky nad rámec Zákonníka práce
- pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- pracovná disciplína
- komunikačné a organizačné zručnosti
- technický typ
- prax na obdobnej pozícii

RAJO s.r.o. - člen skupiny Meggle AG, patrí k najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3779571  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ + mesačné prémie do max. výšky 15%