Development Manager/ Manažér vývoja produktov

RAJO a.s.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľaj sa na vývoji produktov pre spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu v oblasti mliečnych výrobkov. Budeš sa venovať najmä:
  • vedeniu oddelenia vývoja - tím špecialistov a technológov v oblasti vývoja a inovácií
  • riadeniu procesu vývoja nových produktov v rámci schválených projektov
  • spolupráci so zákazníkmi - komunikácia, skúmanie a implementácia požiadaviek do výroby
  • sledovaniu nových trendov s cieľom naplniť strategické ciele spoločnosti
  • navrhovaniu nových riešení na zlepšeniu kvality produktov a redukciu nákladov
  • spolupráci s oddelením marketingu nielen pri inováciách a vývoji nových výrobkov, ale aj pri mapovaní, hodnotení a porovnávaní vlastných produktov s konkurenciou
  • optimalizovaniu výrobných procesov a zavádzaniu nových technológií v kooperácii s výrobným oddelením

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1800€ + mesačné prémie do max. výšky 18% (finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)

  • pracovný pomer na dobu neurčitú
  • 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
  • kreatívna rôznorodá práca pre stabilnú zahraničnú spoločnosť
  • jazykové vzdelávanie a osobný rozvoj
  • príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
  • náborový príspevok
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • príspevok zamestnávateľa na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
  • zákonné príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania
  • kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.10.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

  • znalosti zásad HACCP
  • odbornosť a pracovitosť
  • čestnosť
  • inovatívne myslenie a dynamická osobnosť
  • organizačné a komunikačné schopnosti
  • manažérske zručnosti
  • anglický jazyk - aktívna komunikácia nutná

RAJO a. s - člen skupiny Meggle AG je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné aj inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku "rajo".

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAJO a.s.
Studená 35
823 55 Bratislava

Kontakt

ID: 3718017   Dátum zverejnenia: 27.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1800€ + mesačné prémie do max. výšky 18% (finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)