Development Manager/ Manažér vývoja produktov

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
od 1800€ + mesačné prémie do max. výšky 18% (finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľaj sa na vývoji produktov pre spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu v oblasti mliečnych výrobkov. Budeš sa venovať najmä:
- vedeniu oddelenia vývoja - tím špecialistov a technológov v oblasti vývoja a inovácií
- riadeniu procesu vývoja nových produktov v rámci schválených projektov
- spolupráci so zákazníkmi - komunikácia, skúmanie a implementácia požiadaviek do výroby
- sledovaniu nových trendov s cieľom naplniť strategické ciele spoločnosti
- navrhovaniu nových riešení na zlepšeniu kvality produktov a redukciu nákladov
- spolupráci s oddelením marketingu nielen pri inováciách a vývoji nových výrobkov, ale aj pri mapovaní, hodnotení a porovnávaní vlastných produktov s konkurenciou
- optimalizovaniu výrobných procesov a zavádzaniu nových technológií v kooperácii s výrobným oddelením

- pracovný pomer na dobu neurčitú
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- kreatívna rôznorodá práca pre stabilnú zahraničnú spoločnosť
- jazykové vzdelávanie a osobný rozvoj
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- náborový príspevok
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- príspevok zamestnávateľa na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- zákonné príplatky nad rámec Zákonníka práce
- pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- znalosti zásad HACCP
- odbornosť a pracovitosť
- čestnosť
- inovatívne myslenie a dynamická osobnosť
- organizačné a komunikačné schopnosti
- manažérske zručnosti
- anglický jazyk - aktívna komunikácia nutná

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3718017  Dátum zverejnenia: 27.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800€ + mesačné prémie do max. výšky 18% (finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)