Picker - Expedient chladeného skladu

RAJO a.s.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
  • ostatná manipulácia s tovarom – naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie a odvoz reklamovaného tovaru
  • nakladanie vozidiel diaľkovej prepravy
  • hygienicko – sanitačné práce v priestoroch pracoviska a vonkajších priestoroch
  • starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia
  • plnenie ďalších pokynov nadriadeného
  • práca na 12/ 8 hod. zmeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700€ + prémie do max. výšky 29%

  • pracovný pomer na dobu neurčitú
  • 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
  • dochádzkový bonus vo výške 7%
  • náborový príspevok
  • príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci - nezávislý od počtu odpracovaných dní
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
  • príspevok za darcovstvo krvi
  • príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
  • zákonné príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania
  • kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.9.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Expedícia/ Supply Chain

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • flexibilita
  • pracovná disciplína

RAJO a. s - člen skupiny Meggle AG je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku "rajo".

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAJO a.s.
Studená 35
823 55 Bratislava

Kontakt

ID: 3654919   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ + prémie do max. výšky 29%