Strojník/ čka

RAJO a.s.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacmesačné prémie do 29%, 13. a 14. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- čistenie, sterilizácia a sanitácia strojných zariadení a ich obsluha pri plnení produktov
- zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
- dodržiavanie a vedenie potrebných záznamov
- nepretržitá kontrola produktov počas výrobného procesu
- komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov, dodržiavanie pracovných postupov a zásad BOZP

- mesačné prémie
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- náborový príspevok
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- príspevok na DDS
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, strojárstvo, elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny (12 hod.)
- flexibilita
- zodpovednosť a samostatnosť
- technické myslenie
- pracovná disciplína
- prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG výhodou
- znalosť práce so strojnými zariadeniami a ich nastavovaním

RAJO a. s - člen skupiny Meggle AG je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné aj inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku "rajo".

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAJO a.s.
Studená 35
823 55 Bratislava

Kontakt

ID: 3548445  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac