Expedient - vodič VZV pre sklad hotových UHT výrobkov

RAJO a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem a uskladnenie hotových výrobkov
  • príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
  • príprava tovaru a zásobovania podnikovej predajne
  • nakladanie a vykladanie vozidiel diaľkovej prepravy
  • preberanie a posudzovanie paliet vrátených z obehu
  • hygienicko-sanitačné práce v priestoroch pracoviska a areálu
  • obsluha a starostlivosť o skenere, paletizačné zariadenia, dopravníkové pásy, etiketovacie zariadenia, ako aj o ostatné pridelené strojné a technické zariadenia
  • 12-hodinové pracovné zmeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

745€ + bonusy v maximálnej výške 29%

  • pracovný pomer na dobu neurčitú
  • 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
  • dochádzkový bonus vo výške 7% základnej mzdy
  • náborový príspevok
  • príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • príspevok za darcovstvo krvi
  • príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
  • príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
  • bezplatný, nepravidelný odber neštandardných výrobkov
  • zákonné príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania
  • kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Expedícia/ Supply Chain

  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • flexibilita
  • základná znalosť práce s PC
  • platný preukaz na VZV
  • prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG výhodou
  • ochota pracovať na zmeny

RAJO a. s - člen skupiny Meggle AG je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné aj inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku "rajo".

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAJO a.s.
Studená 35
823 55 Bratislava
ID: 3507525   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   745€ + bonusy v maximálnej výške 29%