Operátor potravinárskych zariadení

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
03.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava výroby ako je miešanie komponentov, príprava polotovarov.
Medzioperačné procesy pri výrobe a balení výrobkov, obsluha strojného zariadenia na výrobu a balenie potravinárskych výrobkov.
Zabezpečenie a realizácia činností smerujúcich k udržiavaniu sanitácie a čistoty pracoviska.

- Systém prémiového prísľubu v závislosti od kvality vykonanej práce, vo výške max 30%
- 13. a 14. Mesačná mzda vo výške 296 Eur ( ako základ ) a 12% tarifnej mzdy, po 6 mesiacoch od nástupu
- Príspevok zamestnávateľa na nákup výrobkov v podnikovej predajni vo výške 20 Eur mesačne
- Príspevok zamestnávateľa na stravovanie vo výške 3,38 eur na jedno jedlo, prípadne na stravnú poukážku v celkovej výške 3,80eur
- Príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 20 eur mesačne
- Systém benfitov v oblasti vernostného a životného jubilea
- V rámci kolektívneho vyjednávania nadštandardné príplatky v oblasti odmeňovania za prácu ( nadčasová, nočná práca, práca počas So, Ne a sviatkov), ročne nad rámec zákona
- Starostlivosť o zamestnancov – denné oddychové miestnosti, pitný program, termoprádlo
- Voľno časové aktivity pre zamestnancov.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a spĺňate požiadavky, prosíme Vás o zaslanie Vášho profesijného životopisu v slovenskom jazyku, e-mailom alebo poštou na adresu našej spoločnosti.
Do svojho životopisu skopírujte, prosím, nižšie uvedené prehlásenie. Bez tohto prehlásenia Vás, žiaľ, nebudeme môcť zaradiť do výberu.
Prehlásenie:
Odoslaním a doručením životopisu súhlasím, aby spoločnosť RAJO a.s, použila osobné údaje na účely výberu zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, elktrotechnika, strojárstvo

spôsobilosť na vykonávanie nočnej práce
spôsobilosť na vykonávanie práce v potravinárstve

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 180047  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 Eur