Nákupca a koordinátor výstavby domov

RAJ BÝVANIA s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.02.2023
1 600 EUR/mesiac1.600,00 EUR (brutto) podľa preukázaných schopností (70% fix + 30% variabilná zložka základná), + odmeny za splnenie plánu, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riadenie projektov
- príprava a vybavenie stavebných povolení
- zabezpečenie plynulosti a koordinácia projektov
- organizovanie pracovníkov podľa požiadaviek stavby, riadenie prác subdodávateľov
- vykonávanie dohľadu nad výkonom prác v súlade s harmonogramom prác, technologického postupu, kvality vykonávaných prác a so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- zabezpečenie dodávok materiálu so zreteľom na plynulý postup prác
- realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia
- komunikácia s produkčným riaditeľom a projektovým tímom
- zodpovednosť za monitorovanie projektu, dodržiavanie špecifikácií a noriem
- riešenie vzniknutých problémov na projekte
- nastavovanie a optimalizácia procesov na projektoch
-vybavovanie stavebných povolení na rodinné domy, tzv.inžiniering
- dosahovanie plánovaných cieľov projektu

- práca v stabilnej a expandujúcej stavebnej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- nadštandardné motivujúce finančné ohodnotenie
- vernostný zamestnanecký program, 13. plat
- firemné akcie, teambuildingy

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosím o zaslanie životopisu. Tiež nám pošlite v krátkosti prečo by ste chceli pracovať u nás. Následne vás pozveme na pohovor. Po pohovore budeme chcieť od vás aby ste nám do max.24 hodín dali vedieť či u nás chcete aj naďalej pracovať. Následne si so všetkých uchádzačov, ktorí prešli do druhého kola vyberieme 3 s ktorými sa znova stretneme a vyberieme si jedného, ktorý bude u nás pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, manažment, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Požadujeme prax minimálne 1 rok v oblasti stavebníctva (stavbyvedúci, objednávanie materiálu,...)

Počet rokov praxe

1

Podmienkou sú skúsenosti s prácou na stavbe, ďalšie vlastnosti:

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- schopnosť pochopiť zadanú úlohu
- technické zručnosti
- schopnosť riadiť kolektív
- schopnosť zvládať stresové situácie
- schopnosť samovzdelávať sa

Sme dynamická spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výstavby rodinných domov, kúpi a predaja nehnuteľností. Okrem výstavby rodinných domov na kľúč realizujeme aj vlastné investičné developerské projekty. Naším hlavným cieľom je pomôcť čo najviac ľuďom dostať sa z bytu do domu. Okrem toho v portfóliu našich služieb máme kompletné právne, stavebné, projektové a finančné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4414476  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac