Obchodný zástupca/Sales manager

RAINSIDE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 900,- EUR + ako jednorazové, tak aj pravidelné mesačné provízie za každého klienta. Na začiatku Vám pridelíme bázu už existujúcich klientov, ktorú môžete ďalej rozvíjať a z ktorých už máte od začiatku nárok na pravidelné mesačné provízie. Detaily s Vami radi preberieme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť RAINSIDE s.r.o. hľadá na svoje obchodné oddelenie nového kolegu, ktorého náplňou práce bude získavať nových a starať sa o existujúcich zákazníkov.

Hlavné činnosti:
- Hľadanie nových obchodných príležitostí a získavanie klientov
- Priama komunikácia so zákazníkmi
- Príprava obchodných ponúk a zmlúv
- Vyjednávanie zmluvných podmienok s potenciálnymi zákazníkmi
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a tvorba stabilného portfólia klientov
- Komunikácia a spolupráca s kolegami ako z obchodného, tak aj z technického oddelenia

Pri práci Vám ochotne pomôžu a zaučia Vás skúsenejší kolegovia, s ktorými budete spolupracovať.

Ponúkame prácu v dynamickom prostredí s možnosťou kariérneho a osobnostného rozvoja. Tímová spolupráca a priateľské a neformálne vzťahy v práci aj mimo nej sú pre nás prioritou.

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v spoločnosti RAINSIDE s.r.o., veľmi si to vážime. Prosíme Vás o zaslanie aktuálneho životopisu na emailovú adresu [email protected] . Po skončení výberového konania a vyhodnotení životopisov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Pracovitosť
- Iniciatíva pri riešení problémov
- Učenlivosť
- Slušnosť

Sme etablovaná spoločnosť na slovenskom telekomunikačnom trhu s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti poskytovania komplexných riešení ako napríklad garantované internetové pripojenia, prepojenie firemných pobočiek, IT bezpečnosť, budovanie WiFi a LAN siete, IPTV, VoIP hlasové, cloudové alebo hostingové služby.

Jednou z našich výhod je naša vlastná optická telekomunikačná sieť, ktorá nám umožňuje poskytovať najmodernejšie služby s vysokou úrovňou kvality, spolahlivosti a bezpečnosti. Našu optickú sieť budujeme už roky a každoročne ju rozširujeme a zväčšujeme tak náš dosah.

RAINSIDE s.r.o. predstavuje vhodnú alternatívu ku tradičným telekomunikačným operátorom pre klientov, ktorí dokážu oceniť osobný a ľudský prístup, vyžadujú riešenia navrhnuté na mieru a hľadajú dlhodobého a spoľahlivého partnera. Medzi našich verných klientov patria veľké spoločnosti, developeri, malí a strední podnikatelia, ale aj domácnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3448242  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900,- EUR + ako jednorazové, tak aj pravidelné mesačné provízie za každého klienta. Na začiatku Vám pridelíme bázu už existujúcich klientov, ktorú môžete ďalej rozvíjať a z ktorých už máte od začiatku nárok na pravidelné mesačné provízie. Detaily s Vami radi preberieme na osobnom stretnutí.