Referent oddelenia leteckej, železničnej a námornej prepravy

Rainbow Logistics s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
800 - 1200 + dohoda na osobnom pohovore (based on experience; plus other financial and non-financial benefits) (finálna úroveň základnej zložky mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí adepta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizovanie, riadenie a koordinácia dopravy tovaru klienta v rámci EU s ohľadom na hospodárnosť, kapacitu a terminované požiadavky klientov
- aktívne vyhľadávanie prepravných a obchodných príležitosti
- príjem a vybavovanie objednávok, dohliadanie na priebeh dopravy
- vypracovanie cenových ponúk
- prevzatie a kompletne spracovanie objednávky od zákazníka
- sledovanie priebehu prepravy (permanentne spojenie so zákazníkmi, dopravcami, resp. špeditérmi a flexibilne riešenie vzniknutých problémov
- komunikácia so zákazníkmi /aj v cudzom jazyku/
- komunikácia s vodičmi
- kontrola dokladov súvisiacich s realizáciou preprav a spracovanie podkladov pre potreby účtovania

- istotu a perspektívne zamestnanie,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- možnosť profesijného rastu,
- príspevok na stravné nad rámec zákona
- finálne ponúknutý plat pred podpisom zmluvy záleží od skúseností a praxe!
- firemný mobilný telefón a PC
- ročná a polročná odmena

Informácie o výberovom konaní

- minimálne SŠ vzdelanie,
- nutná prax na podobnej pozícii min. 2 roky, -
- pokročilá znalosť práce na PC (MS Office),
podmienkou je komunikatívna znalosť
jedného z jazykov (slovom aj písmom)
- veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- zákaznícka orientácia
- tímový prístup, zodpovednosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- lojalita
- ochota vzdelávať sa

špedícia - zasielateľstvo - doprava

Spoločnosť Rainbow Logistics s.r.o. so sídlom v Banskej Bystrici bola založená v roku 2008. Našou hlavnou činnosťou je poskytovanie zasielateľských, dopravných a logistických služieb v medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej cestnej doprave.

Našou snahou je zabezpečiť dlhodobú úspešnosť spoločnosti, finančnú stabilitu a popredné postavenie na trhu. Dovolíme si konštatovať, že naša pozícia na slovenskom trhu sa čím ďalej, tým viac upevňuje, pričom zaznamenávame trvalý rast objemu prepráv.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1628343  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1200 + dohoda na osobnom pohovore (based on experience; plus other financial and non-financial benefits) (finálna úroveň základnej zložky mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí adepta)