Prevádzkar vozňového hospodárstva - železničná doprava

Railtrans International, a.s.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
1 600 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.600 EUR brutto + motivačná zložka mzdy vyplácaná mesačne. Finálna výška mzdy závisí od preukázateľnej praxe kandidáta. +13. plat podľa mzdového poriadku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť RAILTRANS WAGON, s.r.o. patriacu do nášho holdingu. Náplň práce bude nasledovná:
  • komplexné vedenie agendy vozňového parku
  • riadenie a kontrola systému údržby
  • komunikácia s príslušnými štátnymi orgánmi
  • vedenie evidencie a vystavovanie dokladov podľa príslušných zmlúv
  • komunikácia s opravovňami, dodávateľmi, zákazníkmi, železničnými podnikmi
  • kontrola nákladov a príprava podkladov pre cenotvorbu a fakturáciu
  • riešenie reklamácii v súvislosti so správou vozňového parku
  • riadenie a správa vozňového parku (nákladné železničné vozne),
  • kontrola technického stavu vozňov (plnenie podľa legislatívnych podmienok)
  • zabezpečenie, odovzdávanie a preberanie vozňov do/z opravovne
  • preberanie novovyrobených vozňov od výrobcov
  • preberanie vozňov iných držiteľov do nájmu

  • priateľský a nápomocný tím spolupracovníkov, príjemné pracovné prostredie (nie open-space)
  • možnosť odborného a osobnostného rozvoja
  • jazykové kurzy na pracovisku plne hradené firmou - angličtina, nemčina
  • notebook, mobil s paušálom aj na súkromné účely
  • karta MultiSport, darčekové poukážky
  • zabezpečený pitný režim na pracovisku (káva, čaj, minerálky)
  • odmena za úspešné odporučenie kandidáta na obsadzovanú pozíciu
  • firemné zľavy
  • čiastočne flexibilná pracovná doba
  • firemné spoločenské a športové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, železničná doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • technické a procesné znalosti z oblasti opráv a údržby železničných vozňov - podmienkou
  • zodpovedný, dôsledný a systematický prístup k práci
  • tímový hráč

Naša spoločnosť je lídrom vo svojom odvetví a sme hrdí na to, že ponúkame špičkové riešenia a služby našim klientom po celej Európe.
Sme zároveň oddaní k rozvoju našich ľudských zdrojov a hľadáme dynamického jednotlivca, ktorí sa k nám pridá na našej ceste k úspechu.
Railtrans International a.s. poskytuje dopravné služby na železničných dráhach a prenajíma železničné vozne.
Naša spoločnosť sa umiestnila na 3. mieste súťaže výročných cien Trend 2016 za mimoriadne podnikateľské výsledky a v roku 2018 sa RTI stalo najväčším špeditérom dreva na Slovensku.
RTI sa v ankete Najzamestnávateľ 2019, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia umiestnila na 4. mieste medzi zamestnávateľmi v kategórii Doprava a logistika.
Nesmierne si ceníme, že sme boli zaradení medzi top spoločnosti, pre ktoré by chceli uchádzači pracovať.
Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.railtrans.eu.
Sledujte nás na sociálnej sieti LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/railtrans-international-a-s

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daša Magulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4426108  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac