Safety Manager for EU countries

Railtrans International, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 22, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500€ - 1800€ a viac v závislosti od skúseností + motivačná zložka mzdy. 13-ty plat a ďalšie odmeny podľa mzdového poriadku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa posunúť v kariére v oblasti železničnej dopravy a nabrať nové skúseností z rýchlorastúceho segmentu železničnej dopravy v Európe?
Práca bezpečnostného manažéra ti toto všetko splní. Ak už máš skúsenosti na podobnej pozícií je to pre nás plus, ale nie podmienka.

Tvoja náplň práce bude:

spolupracovať so skupinovým bezpečnostným manažérom na príprave bezpečnostnej dokumentácie pre železničnú spoločnosť, aktívna účasť na auditoch a kontrolách
navrhovať zlepšenia a pripravovať návrhy na nápravné opatrenia
pripravovať a spracúvať bezpečnostnú správu
zbierať podklady a vyhotovovať bezpečnostné reporty
zúčastňovať sa vyšetrovania nehôd a mimoriadnych udalostí, ktoré môžu nastať počas prevádzky
organizovať školenia a workshopy pre našich prevádzkových zamestnancov
komunikovať s národnými dopravnými úradmi jednotlivých krajín a bezpečnostnými manažérmi v pobočkách RTI v Rakúsku a Nemecku

Pozíciu obsadzujeme pre našu centrálu Railtrans International a.s. v Bratislave. Privítajú ťa kolegovia z úseku systémov a bezpečnosti spolu s ktorými sa budeš venovať bezpečnostným témam pre pobočky viacerých krajín EÚ, v ktorých naša spoločnosť pôsobí.

Vzdelanie v odbore technického zamerania alebo dopravy je výhodou, ale dôležitejšie sú pre nás tvoje predošlé skúsenosti, motivácia a chuť dotiahnuť veci do konca.

Podmienkou pre nás je znalosť nemeckého jazyka - (B1) a angličtina je výhodou

Čo ti ponúkame ako zamestnancovi RTI navyše?
  • príjemné pracovné prostredie v oblasti Bratislava Nové Mesto (nie Open-space)
  • otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
  • príležitosť kariérneho rastu
  • množstvo teambuildingov a športových akcií
  • klubovňa, biliard a sauna vo firemných priestoroch
  • program výučby cudzieho jazyka hradený zamestnávateľom priamo na pracovisku
  • príležitosť pre sebarozvoj prostredníctvom interných školení
  • pružný pracovný čas
  • multisport karta a darčekové poukážky
  • notebook, mobilný telefón a paušál aj na súkromné účely
  • finančný príspevok pri narodení dieťaťa
  • motivačné odmeny za účasť na projektoch
  • zľavy na nákup u partnerských firiem
  • finančná odmena za odporučenie známeho na voľnú pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, doprava

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti bezpečnostného manažérstva vítaná, ideálne v železničnej spoločnosti

  • orientácia v železničnej terminológií a železničnej infraštruktúre
  • znalosť národnej legislatívy a legislatívy EU v železničnej doprave je výhodou
  • znalosť nemčiny – slovom a písmom podmienkou
  • znalosť angličtiny vítaná
  • samostatnosť, zodpovednosť, chuť učiť sa

Sme úspešná, moderná a rýchlorastúca spoločnosť, ktorá poskytuje dopravné služby na železničných dráhach a prenajíma železničné vozne. Naša spoločnosť sa umiestnila na 3. mieste súťaže výročných cien Trend 2016 za mimoriadne podnikateľské výsledky a v roku 2018 sa RTI stalo najväčším špeditérom dreva na Slovensku. RTI sa v ankete Najzamestnávateľ 2019, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia umiestnila na 4. mieste medzi zamestnávateľmi v kategórii Doprava a logistika. Nesmierne si ceníme, že sme boli zaradení medzi top spoločnosti, pre ktoré by chceli uchádzači pracovať.
Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.railtrans.eu.
Sledujte nás na sociálnej sieti LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/railtrans-international-a-s

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daša Magulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4413864  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac