Asistentka generálneho riaditeľa

Railtrans International, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 22, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100 € brutto + variabilná zložka mzdy. Mzda bude posudzovaná podľa skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu RTI hľadáme novú posilu, kde Vašou úlohou bude:

- výkon administratívnych činností na oddelení GR.
- účasť na medzinárodných rokovaniach, tlmočenie do/z anglického jazyka
- evidencia dokumentov (spisov, záznamov) oddelenia GR
- zodpovednosť za čerpanie prostriedkov určených na nákup marketingových predmetov, organizovania firemných eventov pre partnerov a zamestnancov, zodpovednosť pri účasti na veľtrhoch v súlade so schváleným rozpočtom na príslušný kalendárny rok
- zabezpečovanie leteniek a ubytovania
- organizácia práce spojená s plánovaním rokovaní oddelenia GR
- zabezpečenie prác súvisiacich s manažmentom informácií v spoločnosti
účasť na rokovaniach a zápisy z rokovaní
- zodpovednosť za majetok spoločnosti - agenda a správa majetku

- výučba anglického jazyka hradená zamestnávateľom v priestoroch spoločnosti
- zodpovedajúce a motivujúce finančné ohodnotenie
- zaujímavý motivačný a sociálny program
- možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí
- príjemný mladý kolektív
- služobné vozidlo pre potreby pracovných ciest

Žiadame uchádzačov/-ky o pracovné miesto, aby nám zaslali štruktúrovaný životopisu spolu s fotografiou.

Ďakujeme za všetky reakcie a kontaktovať budeme iba kandidátov/-ky, ktoré spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- znalosť anglického jazyka na prekladateľskej úrovni podmienkou
- vodičský preukaz a aktívny šofér podmienkou
- znalosť nemeckého alebo maďarského jazyka výhodou
- samostatnosť, schopnosť rozhodovania podmienkou
- zodpovednosť, iniciatívny prístup pri riešení problémov
- organizačné schopnosti a kreatívne zameranie
- príjemné a distingvované vystupovanie
- flexibilita

Činnosť našej spoločnosti je poskytovanie dopravných služieb na železničných dráhach a prenájom železničných vozňov. http://www.railtrans.eu/
Spoločnosť sa umiestnila na 3. mieste súťaže výročných cien Trend 2016 za mimoriadne podnikateľské výsledky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kukučínova 22
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Štefunková
Tel.: + 421 905 426 929
E-mail: poslať životopis
ID: 3466995   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100 € brutto + variabilná zložka mzdy. Mzda bude posudzovaná podľa skúseností a schopností uchádzača