Administratívny kontrolór oddelenia prevádzky

Railtrans International, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 22, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 € brutto + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Administratívne úkony na oddelení dispečingu v dopravnej spoločnosti
  • práca s údajmi s informačného systému a práca v programe Excel
  • kontrolovanie podkladov na faktúry a práca s došlými FA, oprava chýb
  • reporting vedúcemu oddelenia
  • administratíva, vybavovanie mailovej komunikácie,
  • podpora oddelenia dispečingu a úlohy spojené s oddelením
pracovná doba: Po - Pi - 8-hodinová pracovná doba

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu a postup v rámci oddelenia
  • služobný telefón na súkromné účely
  • vzdelávanie a osobný rast
  • príjemné prostredie a dobrý kolektív
  • teambuildingy a firemné akcie, zajímavý sociálny program spoločnosti

Mzdové ohodnotenie sa posudzuje podľa skúseností a schopností každého kandidáta osobitne po osobnom pohovore

Kontaktovať budeme vhodných uchádzačov o pracovné miesto. Prosíme Vás o zaslenie životopisu na uvedenú adresu.

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, ekonomika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

  • prax alebo štúdium v oblasti dopravy (železničnej dopravy) výhodou
  • komunikatívnosť a precíznosť sa vyžaduje
  • iné jazyky výhodou
  • ochota učiť sa nové veci
  • teamový hráč

Naša spoločnosť je lídrom vo svojom odvetví a sme hrdí na to, že ponúkame špičkové riešenia a služby našim klientom po celej Európe.
Sme zároveň oddaní k rozvoju našich ľudských zdrojov a hľadáme dynamického jednotlivca, ktorí sa k nám pridá na našej ceste k úspechu.
Railtrans International a.s. poskytuje dopravné služby na železničných dráhach a prenajíma železničné vozne.
Naša spoločnosť sa umiestnila na 3. mieste súťaže výročných cien Trend 2016 za mimoriadne podnikateľské výsledky a v roku 2018 sa RTI stalo najväčším špeditérom dreva na Slovensku.
RTI sa v ankete Najzamestnávateľ 2019, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia umiestnila na 4. mieste medzi zamestnávateľmi v kategórii Doprava a logistika.
Nesmierne si ceníme, že sme boli zaradení medzi top spoločnosti, pre ktoré by chceli uchádzači pracovať.
Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.railtrans.eu.
Sledujte nás na sociálnej sieti LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/railtrans-international-a-s

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daša Magulová
E-mail: poslať životopis
ID: 3390075  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € brutto + variabilná zložka mzdy