Rušňovodič

Railtrans International, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie nákladných vlakov na sieti ŽSR a do/z výmenných staníc ,
  • starostlivosť o hnacie dráhové vozidlo,
  • vedenie príslušnej agendy,
  • vyhotovenie vlakovej dokumentácie,
  • komunikácia v nemeckom alebo maďarskom jazyku (vítaná).

  • služobný telefón, tablet
  • zodpovedajúce a motivujúce finančné ohodnotenie
  • zaujímavý motivačný a sociálny program
  • možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

B

  • Odborná skúška rušňovodič (ŽSR č.:24B, 24B1, 24B2; SŽDC)
  • skúška z obsluhy HDV motorovej trakcie a elektrickej striedavej trakcie
  • Znalosť maďarského alebo nemeckého jazyka VÝHODOU

Naša spoločnosť je lídrom vo svojom odvetví a sme hrdí na to, že ponúkame špičkové riešenia a služby našim klientom po celej Európe.
Sme zároveň oddaní k rozvoju našich ľudských zdrojov a hľadáme dynamického jednotlivca, ktorí sa k nám pridá na našej ceste k úspechu.
Railtrans International a.s. poskytuje dopravné služby na železničných dráhach a prenajíma železničné vozne.
Naša spoločnosť sa umiestnila na 3. mieste súťaže výročných cien Trend 2016 za mimoriadne podnikateľské výsledky a v roku 2018 sa RTI stalo najväčším špeditérom dreva na Slovensku.
RTI sa v ankete Najzamestnávateľ 2019, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia umiestnila na 4. mieste medzi zamestnávateľmi v kategórii Doprava a logistika.
Nesmierne si ceníme, že sme boli zaradení medzi top spoločnosti, pre ktoré by chceli uchádzači pracovať.
Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.railtrans.eu.
Sledujte nás na sociálnej sieti LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/railtrans-international-a-s

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daša Magulová
E-mail: poslať životopis
ID: 3330284  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou