Pracovník cenotvorby - kalkulant nákladov

Railtrans International, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 22, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kalkulácie nákladov a cenotvorba počas realizácie prepráv
Spracovanie cien ako podklad pre kalkuláciu železničnej prepravy a príprava vstupov
Súčinnosť pri príprave kalkulácie a realizácii plánovaných prepráv
Spolupráca na plánovacom procese oddelenia
Analýza odchýlok skutočnosti od plánu
Kalkulácia a kontrola cien počas realizácie prepráv
Dodržiavanie a uplatňovanie interných smerníc spoločnosti
Administratívna práca, štatistiky a výstupy
Komunikácia v maďarskom jazyku vítaná.

- služobný telefón aj na súkromné účely
- zodpovedajúce a motivujúce finančné ohodnotenie
- zaujímavý sociálny program (spoločenská miestnosť, biliard, sauna v priestoroch spoločnosti pre zamestnancov
- možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí
- mladý kolektív
- výučba cudzieho jazyka hradená zamestnávateľom v priestoroch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podnikové financie, obchod, železničná doprava a špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy

Vodičský preukaz

B

- pracovné zručnosti v železničnej doprave výhodou
- orientácia na výsledok
- komunikácia na excelentnej úrovni
- samostatnosť, schopnosť rozhodovania
- zodpovednosť, iniciatívny prístup

Činnosť našej spoločnosti je poskytovanie dopravných služieb na železničných dráhach a prenájom železničných vozňov. http://www.railtrans.eu/
Spoločnosť sa umiestnila na 3. mieste súťaže výročných cien Trend 2016 za mimoriadne podnikateľské výsledky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kukučínova 22
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Štefunková
Tel.: + 421 905 426 929
E-mail: poslať životopis
ID: 3310544   Dátum zverejnenia: 14.2.2018