Zástupca manažéra workshopu

Rail clinic s.r.o.

Miesto práce
Železničný rad, Komárno
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Rail Clinic hľadá posily pre svoju základňu v Štúrove / Esztergom - zástupca manažéra workshopu (dielne)

Vážime si poctivú prácu svojich zamestnancov a vďaka našim nadnárodným klientom (napr. VTG, Ermewa, Budamar) aj klientom z radov národných prepravcov (napr. RCH, ZSSK, ČD Cargo, PKP a pod.) sme stabilnou a stále rastúcou firmou. Disponujeme prestížnymi medzinárodnými certifikáciami VPI, CL1, ECM a sme držiteľmi národných predpisov.

Čo u nás budete robiť?

  • Riadenie opráv workshopu v priestoroch spoločnosti v Štúrove vrátane riadenia príslušných pracovníkov.
  • Dohľad nad technickou a prevádzkovou stránkou výkonu opráv ŽKV v prevádzke v Štúrove.
  • V Priemyselnom parku Štúrovo budete tiež pomáhať s plánovaním práce pre naše techniky (práca v dielni v areáli Priemyselného parku, výjazdy mobilného servisu).
  • Kontrola rôznych technických a technologických pracovných postupov.
  • Budete sa u nás ďalej vzdelávať a objavovať nové príležitosti na rôznych frontoch. Čaká na Vás priateľský medzinárodný tím kolegov, ktorí vám budú nápomocní.
  • Skrátka budete mať pestrú prácu, ktorá Vás nebude nudiť.

Čo požadujeme?

  • vodičský preukaz skupiny B
  • základná znalosť práce s PC
  • skúsenosti s železničnou dopravou
  • znalosť anglického a nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
  • znalosť maďarského jazyka výhodou

Čo môžeme ponúknuť?

  • nástup od nového roka (2023)
  • plat od 1300 EUR
  • 5 týždnov dovolenky
  • vzdelávanie v odbore
  • možnosť kariérneho rastu
  • a mnoho ďalších výhod

NEZABUDNITE NÁM POSLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS, RADI SA S VAMI STRETNEME!