Vozmistr

Rail clinic s.r.o.

Místo práce
Čierna nad Tisou
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Rail clinic, největší poskytovatel mobilního servisu nákladních vagonů ve střední a východní Evropě, hledá do svého východoslovenského týmu vozmistra pro opravy nákladních vagonů.

Jsme silná skupina, která si váží poctivé práce svých zaměstnanců. Máme nejvyšší certifikace pro opravy vagónů (VPI, CL1 a řadu národních) a mezi naše klienty patří nadnárodních společností (ČD Cargo, VTG, Ermewa, Budamar, RCG, ÖBB, apod.).

Staňte se součástí silného týmu a přesvědčte se, že práce na železnici má své kouzlo!

Co u nás budete dělat?

  • Budete jezdit našimi klimatizovanými auty na převážně jednodenní centrálně naplánované opravy železničních vagónů našich mezinárodních klientů na východním Slovensku a v Maďarsku, ale i v přilehlých regionech.
  • Na vagónech budete provádět zámečnické práce, zkoušky brzd, výměny dvojkolí, výměny brzdových špalků, opravy nápisů, a to s moderními a nejnovějšími technologiemi, ke kterým se v jiných firmách jen tak nedostanete (brzdový stav Knorr-EKA, zvedací zařízení Hegenscheidt, RMT měřící zařízení, apod.).
  • Výsledky vašeho zásahu budete fodokumentovat a převádět do reportů v moderním softwaru.
  • Nebudete pracovat někde v kanceláři, budete v terénu přímo u vagónů na kolejích.
  • Naše špičky v oboru oprav nákladních železničních vagónů vás zaučí. Budete se u nás dále vzdělávat a objevovat nové příležitosti na různých frontách. Čeká na Vás přátelský mezinárodní tým kolegů, kteří vám budou nápomocní.
  • Zkrátka budete mít pestrou práci, která Vás nebude nudit.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na Vaše budoucí kolegy v akci.

Co se u nás cení?

  • pečlivost, schopnost samostatné práce, manuální zručnost, fyzická a technická zdatnost

Od vozmistra požadujeme:

  • certifikát vozmistra
  • řidičský průkaz skupiny B (skupiny C výhodou)
  • základní znalost práce s PC
  • znalost maďarského jazyka výhodou
  • výhodou, ale nikoliv povinností: svářecí průkaz, průkaz PTK a další technické certifikace

Co nabízíme?

  • nástup možný ihned
  • stabilní zaměstnání
  • možnost spolupráce na pracovní smlouvu, DPP nebo IČ
  • náborový příspěvek 600 EUR
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • výplata do 15. dne v měsíci na účte
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusový systém na základě vykonané práce (odměny a další benefity)
  • placené přesčasy
  • vzdělávání v oboru
  • možnost kariérního růstu
  • a mnoho dalších výhod

PRO VÝKON PRÁCE VÁS DŮKLADNĚ PŘÍPRAVÍME A PRAKTICKY ZAUČÍME V NAŠÍ FIREMNÍ AKADEMII A POSKYTNEME VÁM VEŠKEROU PODPORU TAK, ABYSTE KOMPLETNĚ ZAPADLI DO NAŠEHO TÝMU.

NEZAPOMEŇTE NÁM POSLAT SVŮJ ŽIVOTOPIS, RÁDI SE S VÁMI POTKÁME!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 4201345  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc