IT Support s NJ - práca cez víkendy

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Od 5 EUR/hod.hodinová mzda : od 5 EUR brutto/hod záleží od jazykových a IT znalosti kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov na pozíciu IT technická podpora s využitím nemeckého a anglického jazyka!

Ak hľadáš prácu/brigádu počas víkendov od júna - do septembra a chceš využívať cudzie jazyky, ponúkame Ti zaujímavú prácu v Prešove

Náš Central Service Desk Team poskytuje prvoúrovňovú podporu a technické informácie zahraničným spoločnostiam a jej užívateľom vrámci skupiny Raiffeisen.

Bez ohľadu na to, kde sedíš, či v Nitre, v Prešove , alebo pracuješ z časti z domu si súčasťou nášho tímu. Úlohy, ktoré nepatria do našej kompetencie eskalujeme kolegom na 2. hej úrovni podpory do Rakúska.

Ak nemáš technické skúsenosti, nevadí, plne ťa zaškolíme. Stačí mať pozitívny vzťah k informačným technológiám a vedieť komunikovať v nemčine a angličtine.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- IT podpora, technická podpora aplikácií v NJ prostredníctvom emailu a telefónu
(50 % komunikácie prebieha v NJ, 50% v AJ)
- riešenie zákazníckych sťažností a technických požiadaviek prostredníctvom Call-Ticket systému
- 1.st level support
- práca iba počas víkendov (Sobota -Nedeľa) , v čase od 08:00-16:30 od júna do septembra

Požiadavky:

spoľahlivosť
komunikácia so zákazníkmi v NJ a v AJ
znalosti a skúsenosti v oblasti IT sú vítané
časová flexibilita

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vaše osobné údaje sú spracovávané a likvidované v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákona o ochrane osobných údajov 18/2018. Zásady a smernicu o ochrane osobných údajov nájdete na: GDPR

Your personal data is processed and disposed of in accordance with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council and the Data Protection Act 18/2018. The privacy policy and directive can be found at: GDPR

Follow us on

ID: 4581900  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.