IT Support s NJ

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
od 900€ - záleží na skúsenostiach kandidáta+ 13.plat rozdelený vo forme kvartálnych odmien

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše pobočky v Nitre a v Prešove hľadáme kolegov na pozíciu IT technická podpora s využitím nemeckého jazyka!
Ak hľadáś prácu v medzinárodnom prostredí a chceš využívať cudzie jazyky, ponúkame Ti zaujímavú prácu v Nitre/ Prešove .

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- IT podpora, technická podpora aplikácií v NJ prostredníctvom emailu a telefónu ( 90 % komunikácie prebiea v NJ, 10% v AJ)
- riešenie zákazníckych sťažností a technických požiadaviek prostredníctvom Call-Ticket systému
- 1.st level support
-riešenie požiadaviek klienta – change management
-riešenie problémov klienta - incident management
V spoločnosti sa uplatňujú 2 modely :
-denný tím ( práca 5 dní v týždni)
-zmenový tím ( práca na zmeny)

Požiadavky:

orientácia na zákazníka
komunikácia so zákazníkmi v NJ 90% komunikácie, 10 % v AJ
znalosti a skúsenosti v oblasti IT
časová flexibilita (práca na zmeny resp denný tím)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vaše osobné údaje sú spracovávané a likvidované v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákona o ochrane osobných údajov 18/2018. Zásady a smernicu o ochrane osobných údajov nájdete na: GDPR

Your personal data is processed and disposed of in accordance with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council and the Data Protection Act 18/2018. The privacy policy and directive can be found at: GDPR

Follow us on

ID: 3417389  Dátum zverejnenia: 13.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ - záleží na skúsenostiach kandidáta+ 13.plat rozdelený vo forme kvartálnych odmien