Zámočník-zvárač

RAFO-STAV s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
12.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou vybraných uchádzačov budú: montážne a demontážne práce, skladanie rôznych konštrukcií na základe výkresovej dokumentácie a zváračské práce.

Ponúkame stabilnú prácu, hradené ubytovanie, oopp, stravné lístky, príjem načas, ľudský prístup...

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte mailom pripadne telefonicky. Vybraný uchádzači budú pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojarstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vybraný uchádzač musí byť ochotný učiť sa nové veci, cestovať a mat vysoké pracovné nasadenie.

Spoločnosť ktorá dlhodobo pôsobí na našom trhu. Venujeme sa komplexnej stavebnej a strojárskej činnosti.
ID: 3537934  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000