1 400 EUR

Staničná sestra na oddelení v Dome RAFAEL v jednozmennej prevádzke

RAFAEL dom n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť staničná sestra, ktorá je rešpektovaná a má hlavnú rolu v zdravotníckom tíme? Príď k nám do Domu, chceme Ťa!
Staničná sestra bude pôsobiť v Dome ošetrovateľskej starostlivosti (DOS), čo je oddelenie poskytujúce pacientom odbornú ošetrovateľskú starostlivosť.
Pacienti typicky prichádzajú do DOS po hospitalizácií v nemocnici.
Hlavná náplň práce staničnej sestry:
- zabezpečenie kvalitnej starostlivosti o pacienta
- riadenie chodu oddelenia
- koordinácia príjmov a prepustení pacientov
- vedenie pracovného tímu oddelenia
- podpora prorodinného prístupu k starostlivosti
- úzka spolupráca s vedúcou sestrou Domu RAFAEL

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda (ZM) zamestnanca dojednaná vo výške 1 400;- Eur mesačne, pričom časť ZM je dojednaná ako osobný príplatok riadiaceho pracovníka

Čo je u nás inak?
- moderné, čisté a príjemné pracovné prostredie, príležitosť na osobnostný rast a sebarealizáciu.
Čo ešte ponúkame?
- práca na plný pracovný úväzok v jednozmennej prevádzke – 8 hodinové služby počas
pracovného týždňa
- mesačné odmeny
- príspevok na cestovné, príp. bývanie pre mimobratislavských
- stravné lístky alebo možnosť stravovania priamo v Dome RAFAEL
- v rámci permanentného vzdelávania usporadúvame kreditované odborné semináre
pre sestry priamo v Dome RAFAEL

A ako bonus v službe chutná kávička.

Informácie o výberovom konaní

Len vybraní uchádzači budú kontaktovaní.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

- ochota slúžiť ľuďom
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- profesionalita

Sme blázniví nadšenci, altruisti aj fanatickí profesionáli, skupina, ktorá sa rozhodla vyplniť medzeru, ísť pomôcť tam, kde je nedostatok, a poskytnúť to, čo chýba. Trochu inak - tak ako sa má.
Sme nové centrum integrovanej zdravotno-sociálnej starostlivosti pre ťažko a dlhodobo chorých, pre ľudí s mentálnym a fyzickým postihnutím a pre ich rodiny. Dom RAFAEL je situovaný v Bratislave v príjemnom a pokojnom prostredí petržalského lesoparku na Kutlíkovej ulici.
Poskytujeme dlhodobé pobyty, krátkodobé ošetrovateľské pobyty, týždenné pobyty, denný stacionár. Komunita je pilier Domu RAFAEL. Základ našej komunity tvorí spoločná vôľa poskytnúť kontinuálnu starostlivosť nielen našim pacientom, ale aj ich príbuzným.
Za starostlivosť v Dome RAFAEL zodpovedá multidisciplinárny tím zložený zo zdravotných sestier, lekárov, opatrovateľov, rehabilitačných pracovníkov, liečebných pedagógov, sociálnych pracovníkov a duchovných. Sestry, zdravotnícki asistenti, sanitári a opatrovatelia, ktorí pracujú priamo pri lôžku pacientov/klientov, sú k dispozícii 24 hodín denne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kutlíkova 15
851 02 Bratislava - Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Spišáková
Tel.: +421903396800
E-mail: poslať životopis
ID: 3761768   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda (ZM) zamestnanca dojednaná vo výške 1 400;- Eur mesačne, pričom časť ZM je dojednaná ako osobný príplatok riadiaceho pracovníka