Opatrovateľ(ka)/sanitár(ka)

Komunita RAFAEL n.o.

Miesto práce
Kutlíkova 15, 851 02 Petržalka
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie opatrovateľskej a zdravotnej starostlivosti podľa typu oddelenia v Dome RAFAEL:
- Dom ošetrovateľskej starostlivosti:
Ošetrovateľská starostlivosť a rehabilitácia na lôžku následne po pobyte v nemocnici alebo ako prevencia podpory a uchovania zdravia.
- Špecializované zariadenie:
Celoročná starostlivosť o ľudí s demenciou, s chorobou Alzheimerovho typu, Parkinsonovou chorobou alebo neurodegeneratívnymi ochoreniami.
- Hospic:
Zdravotná starostlivosť pre pacientov v terminálnom štádiu, predchádzanie komplikáciám, zmierňovanie bolesti a utrpenia spojeného s pokročilým štádiom choroby.

Priateľský kolektív, nové, čisté a príjemné pracovné prostredie, príležitosť na osobnostný rast a sebarealizáciu.
Prácu na plný pracovný úväzok v 12-hodinových službách.
Relevantnú mesačnú mzdu, ktorá sa pohybuje mierne vyššie ako v podobných zariadeniach v Bratislave:
- preplácanie prípadných nadčasov,
- príplatky za odpracované víkendy, sviatky, nočné služby,
- kvartálne odmeny,
- stravné lístky alebo možnosť stravovať sa priamo v Dome RAFAEL.
Možnosť zúčastniť sa odborných seminárov v rámci dobrovoľného vzdelávania v pracovnej oblasti, medziľudských vzťahov a pod. grátis.

Informácie o výberovom konaní

Osobne kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, opatrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme príjemného, milého, starostlivého sanitára/opatrovateľa so srdcom na pravom mieste, ktorý s láskou a úctou vníma chorého a odkázaného človeka ako toho, ktorému treba ochotne a s jemnocitom slúžiť, ktorý absolvoval vzdelanie v odbore sanitár alebo opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín.

Sme centrum integrovanej zdravotno-sociálnej starostlivosti pre ťažko a dlhodobo chorých, pre ľudí s mentálnym a fyzickým postihnutím a pre ich rodiny. Dom RAFAEL je situovaný v Bratislave v príjemnom prostredí petržalského lesoparku na Kutlíkovej ulici.
Poskytujeme dlhodobé pobyty, krátkodobé ošetrovateľské pobyty, týždenné pobyty, denný stacionár. Komunita je pilier Domu RAFAEL. Základ našej komunity tvorí spoločná vôľa poskytnúť starostlivosť nielen našim pacientom, ale aj ich príbuzným.
Za starostlivosť v Dome RAFAEL zodpovedá multidisciplinárny tím, zložený zo zdravotných sestier, lekárov, opatrovateľov, rehabilitačných pracovníkov, liečebných pedagógov, sociálnych pracovníkov a duchovných. Sestry, zdravotnícki asistenti, sanitári a opatrovatelia, ktorí pracujú priamo pri lôžku pacientov/klientov, sú k dispozícii 24 hodín denne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3274016  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 800