700 - 950 EUR

Robotník v drevovýrobe

RADVIL - STAV, s.r.o.

Miesto práce
Krnča
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Práca pri obsluhe linky na spracovanie dreva
 Opracovanie dreva
 Ukladanie opracovaného dreva
 Kontrola opracovaného dreva
 vykonávanie manuálnych prác v drevovýrobe podľa potreby
 plnenie stanovených výrobných noriem s dorazom na rýchlost a presnost výroby

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Možný zárobok až do výšky 950 eur /mesačne (Základná mzda 700 eur, mesačné bonusy 0-15%(0- 105 eur), dochádzkový bonus 50 eur+ príplatky podľa ZP (nadčas, príplatok za rizikové prostredie)

• Bonusový systém od 0-15 % základnej mzdy (až do výšky 105 eur)
• Dochádzkový bonus vo výške 50 eur
• Príplatok za rizikové prostredie – hluk – až do výšky 100 eur mesačne podľa počtu odpracovaných hodín
• Príplatky za nadčas vo výške 35 % priemernej mzdy
• Práca v jednozmennej prevádzke od pondelka do piatku s perspektívou do budúcnosti otvorenia druhej zmeny
• Perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
• Moderná linka v prevádzke 15 mesiacov- prostredie je čisté, nové , moderné

ďakujeme uchádzačom, ktorí prejavili záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Na pohovor budeme pozývať vybraných uchádzačov telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

• Tímová práca
• Manuálna zručnosť
• Zmysel pre zodpovednosť a termín

Spoločnosť RADVIL-STAV, s.r.o. sa zaoberá výrobou drevených komponentov z kvalitnej vstupnej suroviny. Kvalitná vstupná surovina je predpoklad pre zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti na trhoch kde je vysoká konkurencia. Prevádzka sa nachádza v Krnči, blízko mesta Topolčany.

1. Mája 1311/51
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Jakubcová
Tel.: +421907988679
E-mail: poslať životopis
ID: 3767283   Dátum zverejnenia: 19.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Možný zárobok až do výšky 950 eur /mesačne (Základná mzda 700 eur, mesačné bonusy 0-15%(0- 105 eur), dochádzkový bonus 50 eur+ príplatky podľa ZP (nadčas, príplatok za rizikové prostredie)