Robotník v drevovýrobe

RADVIL - STAV, s.r.o.

Miesto práce
Krnča
Termín nástupu
ihneď
Od 700 EUR/mesiacMožná zárobok až do výšky 850 eur / mesačne +príplatky podľa ZP, výkonnostný bonus 0-15 %, dochádzkový bonus 50 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Práca pri obsluhe linky na spracovanie dreva
 Opracovanie dreva
 Ukladanie opracovaného dreva
 Kontrola opracovaného dreva
 vykonávanie manuálnych prác v drevovýrobe podľa potreby
 plnenie stanovených výrobných noriem s dorazom na rýchlost a presnost výroby

• Bonusový systém od 0-15 % základnej mzdy (až do výšky 105 eur)
• Dochádzkový bonus vo výške 50 eur
• Práca v jednozmennej prevádzke
Práca v 12 hodinovej zmennosti (striedanie zmien 3 dni práca, 3 dni voľno)
• Perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
• Moderná linka v prevádzke 17 mesiacov- prostredie je čisté, nové , moderné

ďakujeme uchádzačom, ktorí prejavili záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Na pohovor budeme pozývať vybraných uchádzačov telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

• Tímová práca
• Manuálna zručnosť
• Zmysel pre zodpovednosť a termín

Spoločnosť RADVIL-STAV, s.r.o. sa zaoberá výrobou drevených komponentov z kvalitnej vstupnej suroviny. Kvalitná vstupná surovina je predpoklad pre zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti na trhoch kde je vysoká konkurencia. Prevádzka sa nachádza v Krnči, blízko mesta Topolčany.
ID: 3767283  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac