Operátor v drevovýrobe

RADVIL - STAV, s.r.o.

Miesto práce
Krnča
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 470 EUR/mesiacMožný zárobok až do výšky 1470 eur /mesačne (Základná mzda 900 eur, mesačné bonusy 0-40% (0-360 eur), dochádzkový bonus 100 eur+ príplatky podľa ZP (nadčas, príplatok za rizikové prostredie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha drevoobrábacích strojov – CNC
- Opracovanie dreva, hobľovanie
- Pílenie ,rozrezávanie, rozpiľovanie reziva
- Kontrola opracovaného dreva
- Dodržiavanie technologického postupu pri opracovaní dreva

• Bonusový systém od 0-40 % základnej mzdy (až do výšky 360 eur)
• Dochádzkový bonus vo výške 100 eur
• Príplatok za rizikové prostredie – hluk – až do výšky 100 eur mesačne podľa počtu odpracovaných hodín
• Príplatky za nadčas vo výške 35 % priemernej mzdy
• Práca v jednozmennej prevádzke od pondelka do piatku s perspektívou do budúcnosti otvorenia druhej zmeny
• Perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
• Moderná linka v prevádzke 15 mesiacov – prostredie je čisté, nové moderné

ďakujeme všetkým záujemcom o nami ponúkanú pracovnú pozíciu . Vybraných uchádzačov budeme pozývať na pohovor telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Počítačové zručnosti
• Obsluha nástrojov a drevoobrábacích strojov
• Tímová práca
• Manuálna zručnosť
• Zmysel pre zodpovednosť a termín
• Dodržiavanie osobných zásad a hodnôt

Spoločnosť RADVIL-STAV, s.r.o. sa zaoberá výrobou drevených komponentov z kvalitnej vstupnej suroviny. Kvalitná vstupná surovina je predpoklad pre zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti na trhoch kde je vysoká konkurencia. Prevádzka sa nachádza v Krnči, blízko mesta Topolčany.
ID: 3767268  Dátum zverejnenia: 22.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 470 EUR/mesiacMožný zárobok až do výšky 1470 eur /mesačne (Základná mzda 900 eur, mesačné bonusy 0-40% (0-360 eur), dochádzkový bonus 100 eur+ príplatky podľa ZP (nadčas, príplatok za rizikové prostredie)