Platená stáž "Realitný Maklér"

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 5 000 EUR/mesiackombinácia fixnej a variabilnej zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obchodné a osobné stretnutia s klientami
- Návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií o nehnuteľnostiach, ich fotodokumentácia
- Práca s inzerčnými portálmi a spravovanie svojho portfólia
- Návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami
- Komunikácia s právnikom, úradmi a katastrom
- Vybavovanie mailovej a telefonickej komunikácie
- Príprava a spracovávanie podkladov
- Administratívna a organizačná podpora nadriadeného

- Dynamická práca, v ktorej je každý deň iný
- Skvelá pracovná atmosféra s výborným tímom
- Pôsobnosť pod profesionálnou značkou
- Nepretržitá odborná pomoc a odovzdávanie 9 ročných skúseností v rámci realít
- Osobný mentoring, rozvoj a vzdelávanie
- Pravidelný prísun nových nehnuteľností do tvojho portfólia
- Neskôr možnosť viesť si svoj vlastný tím
- Atraktívne platové ohodnotenie

Ak nás chceš zaujať, pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom. Šance na úspech si zvýšiš aj tým, že nám pošleš video, kde nám povieš pár slov o tebe, na mail (postačí link napr. na youtube alebo nejaké to úložisko) uvedený v kontaktoch. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme medzi nás človeka, ktorý je:
- Samostatný, komunikatívny, rád sa stretáva s ľuďmi
- Má príjemné a profesionálne vystupovanie
- Časovo flexibilný, zodpovedný a dochvíľny
- Otvorený učiť sa nové veci
- Lojálny s dobrými organizačnými schopnosťami
- A má obchodného i tímového ducha

RADO Reality je spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu už 10 rokov. Za toto obdobie získala 5 ocenení Realitnej únie SR, najnovšie ako "Absolútny víťaz" - realitná kancelária roka 2022.
Zároveň je tvárou "Unikátneho bývania" platformy StartitUp.
Vlastníme jedinečný startup RentHub - zameranéhý na bezstarostný prenájom nehnuteľností.
Službu RentHub poskytujeme našim spokojným klientom v 15-tich najväčších mestách a aktuálne sa staráme o viac ako 100 bytov.
O našom startupe písali v mesačníku Forbes, Denník N, alebo StartitUp. Rovnako sme prijali aj pozvanie do Telerána na Markíze.
ID: 4396422  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac