Можливість для людей з України

Pomocná technička elektronickej výroby

RADIXON s.r.o.

Miesto práce
Krasna nad Hornadom, Krásna
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny + 13ty, 14ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž dielov a súčastí elektronických modulov, ručné spájkovanie elektronických súčiastok.
Skúsenosti a znalosť spájkovania elektronických súčiastok, či práca v elektronickom priemysle vítaná. Jedná sa o prácu v čistom a tichom prostredí elektronického laboratória (žiadna výrobná hala, žiadna práca na linke, žiadne pracovné zmeny).

Ponúkame Vám:
- inšpiratívnu prácu v Košiciach
- atraktívne platové ohodnotenie
- + výkonnostné odmeny
- + 13ty, 14ty plat
- možnosť osobnostného a profesijného rastu
- práca v spoločnosti svetového mena
- priateľský kolektív
- motivujúce Hi-Tech pracovné prostredie
- nadštandardné sociálne výhody

Záujemcovia pošlite prosím Váš životopis e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- plné pracovné nasadenie
- tímový aj individuálny duch
- tvorivosť a kreatívnosť
- vysoko profesionálny prístup k riešeniu zadaných úloh
- precíznosť a zmysel pre detail

Náš R&D lab má už vyše 20-ročnú úspešnú históriu. Je súčasťou RADIXON group s HQ v Austrálii (hw&sw produkty sú známe pod obchodnou značkou WiNRADiO). Naše technologické centrum v Košiciach sa špecializuje na vývoj a výrobu v SW, HW, RF a DSP oblasti. Pozrite si prosím produkty vyvinuté a vyrábané v našej "kuchyni" v KE: www.winradio.com . Ak Vás táto oblasť oslovila, dajte nám prosím o sebe vedieť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 2797027  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac