Elektronik, servisný technik VF a digi techniky

RADIXON s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 900 EUR a vyššie podľa skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame elektronicky fundovaneho technika na ozivovanie a servis elektronickych vysokofrekvencnych analogovych aj digitalnych modulov radii a receiverov a spektralnych analyzatorov. Znalost VF a digitalnej techniky, elektronickych suciastok, obvodov, citania elektronickych schem a dokumentacie ako aj narabanie s meracimi pristrojmi (spektralne analyzatory, osciloskopy, generatory, etc.) ziaduca.
Ide o oblast radioprijimacov a satelitnej a techniky (od DC po 10-20 GHz):
- meranie a diagnostika vad v elektronickych zariadeniach
- pajkovanie, upload firmware
- odstranovanie vad az na úrovni vymeny komponentov

- možnosť osobnostného a profesijného rastu,
- vysoko profesionálny a priateľský kolektív,
- motivujúce Hi-Tech pracovné prostredie,
- nadštandardné sociálne výhody

Zaujemcovia pošlite prosím Vaš životopis e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

rádiokomunikácie, rádiotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plné pracovné nasadenie
- tímový aj individuálny duch
- tvorivosť a kreatívnosť
- lojálnosť
- vysoko profesionálny prístup k riešeniu zadaných úloh

Náš R&D lab má už vyše 20-ročnú úspešnú históriu. Je súčasťou RADIXON group s HQ v Austrálii (hw&sw produkty sú známe pod značkou WiNRADiO). Naše technologické centrum v Košiciach sa špecializuje na vývoj v SW, HW, RF a DSP oblasti. Pozrite si prosím produkty vyvinuté v našej vývojárskej dielni v KE: www.winradio.com . Ak Vás táto oblasť oslovila, dajte nám prosím o sebe vedieť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Opatska 19
040 18 Kosice - Krasna
ID: 265815   Dátum zverejnenia: 13.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 900 EUR a vyššie podľa skúseností a znalostí