Servisný technik digitálnej a/alebo vysokofrekvenčnej elektroniky & technologická príprava

RADIXON s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiacvykonnostne odmeny, 13ty plat etc.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame elektronicky fundovaneho technika na ozivovanie a servis elektronickych vysokofrekvencnych, analogovych, ci digitalnych modulov radii, receiverov a spektralnych analyzatorov. Pripadne sa zapoji do technologickej pripravy vyroby plosnych spojov ci technologie automatickeho osadzovania elektronickych suciastok so spatnou vazbou az do vyvoja. Ocakavana je znalost VF a digitalnej techniky, elektronickych suciastok, obvodov, citania elektronickych schem a dokumentacie ako aj narabanie s meracimi pristrojmi (spektralne analyzatory, osciloskopy, generatory, etc.). Byvali vojaci z povolania vo vysluzbe - RTZ technici su vitani.

- meranie a diagnostika vad v elektronickych zariadeniach
- pajkovanie, upload firmware
- odstranovanie vad az na úrovni vymeny komponentov
- priprava podkladov pre vyrobu plosnych spojov ci osadzovania suciastok

- možnosť osobnostného a profesijného rastu,
- vysoko profesionálny a priateľský kolektív,
- motivujúce Hi-Tech pracovné prostredie,
- nadštandardné sociálne výhody

Zaujemcovia pošlite prosím Vaš životopis e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

rádiokomunikácie, rádiotechnika, vysokofrekvenčná/digitálna technika, technológia výroby DPS a osadzovania súčiastok

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

5

- plné pracovné nasadenie
- tímový aj individuálny duch
- tvorivosť a kreatívnosť
- lojálnosť
- vysoko profesionálny prístup k riešeniu zadaných úloh

Náš R&D lab má už vyše 20-ročnú úspešnú históriu. Je súčasťou RADIXON group s HQ v Austrálii (hw&sw produkty sú známe pod obchodnou značkou WiNRADiO). Naše technologické centrum v Košiciach sa špecializuje na vývoj a výrobu v SW, HW, RF a DSP oblasti. Pozrite si prosím produkty vyvinuté a vyrábané v našej "kuchyni" v KE: www.winradio.com . Ak Vás táto oblasť oslovila, dajte nám prosím o sebe vedieť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 265815  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac