Hledáme nadšence do hardware!

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidejte se k našemu týmu a pracujte z pohodlí domova, s týdenní návštěvou útulného kancelářského prostoru v Napajedlích (Zlín).

Co budete dělat:

  • Tvořit návrhy plošných spojů a schémat
  • Přispívat k řešení výzev v oblasti elektromagnetické kompatibility
  • Učit se nebo zdokonalovat se v používání Cadence
  • Spolupracovat na definování komponent pro designy
  • Analyzovat a simulovat designy pro zajištění jejich spolehlivosti
  • Vytvářet prototypy a spolupracovat na jejich testování
  • Dokumentovat a definovat procesy související s designem

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenosti s elektronickým vývojem
  • Kvalifikaci dle Vyhl. č.50/1978 Sb., §6 (je důležitá, ale ne nezbytná)
  • Komunikativní angličtinu
  • Schopnost samostatné práce a občasné cestování do Napajedel

Budete mít náskok, pokud:

  • Máte zkušenosti se simulacemi obvodů
  • Ovládáte ANSI C nebo jiný programovací jazyk
  • Jste obeznámeni s RF obvody nebo návrhem napájecích zdrojů
  • Znáte KNX systém nebo máte zkušenosti s FMEA procesy

Co nabízíme:

  • Dynamické pracovní prostředí plné zajímavých výzev
  • Možnost profesního růstu a učení se novým technologiím
  • Přátelský a podporující tým
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Férové finanční ohodnocení

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT, elektronika, hardware

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4838585  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc