Junior Java Solution Engineer, 100 % home office

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 - 3 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu na pozici Solution Engineer do týmu Services Engineering. Pozice zahrnuje implementaci softwaru pro oceňování a ziskovost Vendavo pro velké globální klienty.

Zodpovědnosti:

  • Spolupráce s projektovými týmy na pochopení požadavků klientů.
  • Konfigurace sady Vendavo na základě specifikací klienta.
  • Vývoj vlastního obchodního logiky (cenotvorba, workflow, atd.) pro klienty.
  • Poradenství klientům v oblasti osvědčených postupů pro jejich odvětví.
  • Integrace Vendavo s klientskými systémy.

Klíčové dovednosti:

  • Komunikace (efektivní interakce s klienty a týmem).
  • Programování (OOP, XML, databáze).
  • Analýza požadavků a řešení problémů.
  • Týmová práce a orientace na cíle.
  • Zaměření na zákazníka a zajišťování kvality.

Technické dovednosti (výhody):

  • Objektově orientované programování (Java preferováno).
  • Databáze XML a SQL (základní znalost Oracle je dostačující).
  • Zkušenosti s aplikačním serverem (Java AS preferováno).

Používané technologie:

  • Java, Gradle, Groovy, VSL (proprietární skriptovací jazyk), WIT (testovací automatizační rámec).
  • Oracle Enterprise, Jetty, Pricemart (proprietární in-memory analytický engine).
  • Git/Stash, Jenkins, Docker.
  • XML, REST/SOAP webové služby.
  • IntelliJ IDEA.
  • Windows/MacOS.

Výhody:

  • Skvělé týmové prostředí.
  • Možnost seznámit se s cenovými strategiemi.
  • Flexibilita a přátelské pracovní prostředí.
  • Plochá organizační struktura.
  • Práce plně z domova

Poznámka: Toto není špičková vývojová pozice a zahrnuje některé starší technologie a přizpůsobení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4807853  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc