DevOps Engineer - AWS Specialist, 100 % home office

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

DevOps Engineer - AWS Specialist (Brno)

Hledáte novou výzvu v oblasti DevOps a AWS? Jste zkušený profesionál, který touží po práci v inovativním a dynamickém prostředí? Pak se nám ozvěte!

V této roli budete:

  • Navrhovat, implementovat a spravovat infrastrukturu AWS pro naše aplikace a služby.
  • Automatizovat procesy nasazení a konfigurace pomocí nástrojů jako Ansible, Chef nebo Terraform.
  • Spolupracovat s vývojáři a produktovými manažery na optimalizaci výkonu a spolehlivosti platformy.
  • Řešit problémy a incidenty v infrastruktuře AWS.
  • Sledovat a analyzovat metriky a protokoly pro identifikaci oblastí pro zlepšení.
  • Dodržovat osvědčené postupy v oblasti DevOps a bezpečnosti.

Požadujeme:

  • Minimálně 3 roky zkušeností s prací v oblasti DevOps.
  • Pokročilé znalosti a zkušenosti s AWS (EC2, S3, RDS, VPC, EKS atd.).
  • Zkušenost s nástroji pro automatizaci konfigurace a nasazení (Ansible, Chef, Terraform).
  • Zkušenost s monitorovacími nástroji (Prometheus, Grafana) a protokolovacími systémy (ELK Stack).
  • Schopnost samostatné práce i v týmu.
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.
  • Anglický jazyk na úrovni B2 a výše.

Nabízíme:

  • Konkurenční platové ohodnocení a benefity.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Moderní kancelář v centru Brna.

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vaše reakce!

Poznámka: Tato pozice je dostupná pouze pro uchazeče s občanstvím EU.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4802358  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc