C#, home office

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 110 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste C# vývojář s touhou po svobodě a inovacích?

Hledáte práci, která vám umožní zúročit vaše znalosti a zkušenosti v C# a zároveň vám poskytne maximální flexibilitu a komfort práce z domova? Pak je tato pozice určena právě vám!

Připojte se k našemu vzdálenému týmu a pomozte nám tvořit revoluční software, který změní svět!

Pracujte na projektu, který vám vezme dech!

Vyvíjíme inovativní platformu pro správu chytrých měst, která integruje data z různých senzorů a systémů a umožňuje efektivní řízení a optimalizaci městských služeb.

Vaše zodpovědnost:

  • Tvorba a údržba back-endové logiky v C#
  • Implementace API pro komunikaci s front-endem a mobilními aplikacemi
  • Návrh a implementace databázové struktury
  • Spolupráce s back-end vývojáři na integraci s externími systémy
  • Dodržování standardů a osvědčených postupů softwarového vývoje
  • Testování a ladění aplikací

Co od vás očekáváme:

  • Pokročilá znalost C# a .NET Frameworku
  • Zkušenosti s tvorbou webových API
  • Znalost SQL a databázových systémů
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Vášeň pro inovace a zájem o oblast chytrých měst

Nabízíme:

  • Možnost pracovat na revolučním projektu s reálným dopadem na životy lidí
  • Plnohodnotnou a trvalou práci z domova s maximální flexibilitou
  • Přátelský a motivující kolektiv zkušených vývojářů
  • Moderní technologie a nástroje pro práci
  • Atraktivní platové ohodnocení a benefity

Pokud vás tato pozice zaujala a máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na talentované C# vývojáře, kteří s námi budou sdílet vizi chytrých a efektivních měst!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4801606  Dátum zverejnenia: 7.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc