Senior IT Analytik, 80 % home office

radixal s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 - 4 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme dva seniorní IT analytiky pro projekty ve veřejném sektoru

Máte zkušenosti s IT projekty a rádi se pouštíte do náročných výzev? Chcete být součástí týmu, který pracuje na inovativních řešeních ve veřejné správě? Připojte se k nám!

Vaše role:

  • Sběr, specifikace a analýza požadavků zákazníka.
  • Tvorba analytické dokumentace a modelování v Enterprise Architect.
  • Analýza dat a existujících datových modelů.
  • Návrh procesů a algoritmů pro transformaci dat.
  • Tvorba testovacích scénářů a kontrola výstupů vývoje.

Co od vás očekáváme:

  • Pokročilé znalosti v oblasti datového modelování a UML.
  • Zkušenosti s modelováním v Enterprise Architect.
  • Schopnost komunikace se zákazníky a identifikace jejich potřeb.
  • Znalost metodiky MIRRI SR a zkušenosti s návrhem integračních rozhraní.
  • Počet let praxe: 5
  • Technické zaměření vzdělání je výhodou.
  • Certifikát OMG UML je plus.
Práce je převážně z domova, 1-2x týdně v kanceláři v Bratislavě.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4798734  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc