Cloud Engineering - Budujte, automatizujte a spravujte naši infrastrukturu

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
3 500 - 5 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme talentovaného Cloud Engineera, který se k nám přidá a stane se klíčovou součástí našeho rostoucího týmu. V této roli budete zodpovědní za návrh, implementaci a údržbu cloudové infrastruktury s využitím nejmodernějších technologií. Budete úzce spolupracovat s vývojářskými týmy, abyste zajistili hladké nasazení, efektivní provoz a bezpečné prostředí.

Náplň práce:

  • Návrh, nasazení a správa cloudových produkčních systémů
  • Automatizace provisioningu infrastruktury a správy konfigurace
  • Zajištění dostupnosti, výkonu, bezpečnosti a škálovatelnosti cloudového prostředí
  • Implementace osvědčených postupů pro cloudovou bezpečnost a dodržování předpisů
  • Vývoj a údržba nástrojů pro automatizaci provozních procesů
  • Řešení systémových problémů a chyb
  • Spolupráce s vývojářskými týmy na vývoji a nasazení
  • Sledování nejnovějších trendů v oblasti cloudových technologií

Požadavky:

  • 3+ roky zkušeností s provisioningem, provozem a správou cloudových prostředí
  • Odborné znalosti v oblasti cloudové platformy (AWS, Azure, GCP preferováno)
  • Zkušenosti s Infrastructure as Code (CloudFormation, Terraform, atd.)
  • Silné pochopení osvědčených postupů pro cloudovou bezpečnost
  • Zkušenosti se skriptovacími jazyky (Python, Bash, atd.)
  • Vynikající komunikační a kolaborační dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Výhodou:

  • Zkušenosti s disaster recovery v cloudu
  • Znalost vícestupňové architektury
  • Zkušenosti s technologiemi kontejnerizace (Docker, Kubernetes)

Jste připraveni se připojit k dynamickému týmu a budovat něco úžasného? My ano!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4793548  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/měsíc