Inženýr softwaru C++ pro revoluci v oboru stavebnictví

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
90 000 - 150 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšené programátory, kteří se chtějí podílet na vývoji inovativních nástrojů pro 3D modelování a strukturální analýzy stavebních konstrukcí.

Pracujte z pohodlí domova a mějte jistotu stabilního zaměstnání v renomované mezinárodní společnosti.

Náplň práce:

  • Vývoj a údržba softwaru pro 3D modelování a strukturální analýzy
  • Spolupráce na architektuře nových modulů
  • Algoritmizace inženýrských úloh
  • Řešení komplexních technických výzev

Požadujeme:

  • Zkušenosti s programováním v C++
  • Pokročilé znalosti objektově orientovaného programování
  • Znalost STL, MFC, 3D grafiky, COM a GIT (výhodou)
  • Analytické myšlení a dovednost řešit problémy
  • Plynulost v anglickém jazyce
  • VŠ vzdělání v oboru informatiky nebo příbuzném oboru

Nabízíme:

  • Perspektivní práci v dynamickém a přátelském kolektivu
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Silné zázemí mezinárodní společnosti
  • Vzdělávací a kariérní program
  • Extra týden dovolené
  • 100% Home Office

Staňte se součástí našeho týmu a pomozte nám posunout hranice stavebního designu!

Přidejte se k nám a budujte budoucnost stavebnictví!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4793092  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 90 000 Kč/měsíc