TensorFlow (TypeScript/JavaScript) Developer, home office

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 5 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme backendového vývojáře s TensorFlow (TypeScript / JavaScript)

Jste zkušený backendový vývojář s vášní pro TensorFlow a strojové učení? Hledáte práci v inovativní a dynamické společnosti, kde budete moci využít své dovednosti a dále se rozvíjet? Pokud ano, pak je tato nabídka pro vás!

O nás:

Jsme radixal, inovativní technologická společnost, která se mimo jiné zaměřuje na vývoj špičkových řešení v oblasti IoT, inteligentních budov a udržitelné energetiky. Náš tým tvoří talentovaní a nadšení profesionálové, kteří se neustále snaží posouvat hranice oboru.

Náplň práce:

  • Vývoj specializovaného modulu strojového učení s využitím TensorFlowu
  • Vytváření prediktorů a práce s genetickými algoritmy
  • Implementace backendové logiky v TypeScriptu a JavaScriptu
  • Spolupráce s datovými analytiky a výzkumníky
  • Testování a optimalizace kódu
  • Dodržování principů čistého kódu a best practices
  • Prezentace projektu klientům a interním stakeholders

Požadujeme:

  • Pokročilé znalosti TensorFlowu
  • Zkušenosti s backendovým vývojem v TypeScriptu a JavaScriptu
  • Znalost principů strojového učení a genetických algoritmů
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Vášeň pro technologie a inovace
  • Profesionální vystupování

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých a inovativních projektech
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Přátelský a dynamický kolektiv
  • Moderní pracovní prostředí
  • Férové platové ohodnocení

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4790787  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc