PHP, 100 % home office

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou výzvu v oblasti vývoje softwaru a chcete se podílet na vývoji chytrých televizí pro globálního dodavatele?

Naše společnost hledá talentovaného Senior PHP Laravel developera, který se stane klíčovým členem vývojového týmu.

Náplň práce:

- Vývoj a údržba funkcí pro naše API a CMS (systém pro správu obsahu)
- Podílení se na vývoji vysoce škálovatelného produktu, který tvoří jádro naší nabídky
- Spolupráce s multidisciplinárním týmem zahrnujícím frontend/backend vývojáře, QA specialisty, designéry a produktové manažery

Požadavky:

- Rozsáhlé zkušenosti s PHP a Javascript/React
- Znalost práce s verzovacím systémem GIT
- Zkušenosti s unit testováním (preferovaně v PHP)
- Znalost frameworků Elasticsearch a Laravel
- Zkušenosti s cloudovou infrastrukturou (AWS) jsou výhodou
- Základní pochopení technologie streamování videa (i v případě omezené znalosti)
- Prokazatelná schopnost efektivní práce v rámci vývojového týmu
- Vynikající komunikační dovednosti v češtině a angličtině
- Schopnost prosperovat v dynamickém prostředí s ochotou se učit a adaptovat.

Projekt je časově neohraničený, a i když jednou skončí, počítáme s další spoluprací na dalších projektech.

Výběrové řízení koncipujeme jako diskuzi, žádné zkoušení. Dvě online kola, první max 30 minut obecné diskuze, druhé kolo (45-60 minut) detailní technické informace o projektu. Ptejte se, o tom to celé je, abychom se navzájem pochopili. Když si na konci řekneme, že nám to oboustranně dává smysl, můžeme začít.

Dodáme vám podrobné informace o fungování firmy, všechny otázky vítáme. Máme zájem o stabilní, trvalou spolupráci postupně na dalších a dalších projektech.

Pokud máte zájem, ať již o pozici nebo další informace, ozvěte se ihned.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4782907  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc