Full-remote Java programátor

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 - 7 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na dlouhodobou spolupráci hledáme německy hovořící vývojáře
- Java
- C# (.NET)
- JavaScript

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dynamický profesní růst v týmu špičkových odborníků.
Homeoffice - časová flexibilita, svoboda.
Rychlé a flexibilní jednání.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

3+ rok praxe profesionálního vývoje SW
Zodpovědnost, samostatnost.
Ochota učit se a pracovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4191078  Dátum zverejnenia: 26.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc